De Vluv BOL LEIV zitbal 60–65 cm – Ice Blue is een stijlvolle en praktische zitoplossing voor thuis en op kantoor. Dankzij de hoogwaardige stoffen bekleding en slimme afwerking combineert deze zitbal comfort met een moderne uitstraling. Ideaal als aanvulling op je zitbal bureau werkplek.
De Vluv BOL LEIV zitbal 60–65 cm – Ice Blue is een stijlvolle zitoplossing voor thuis, op kantoor of in de woonkamer. Deze zitbal is uitgevoerd met een canvasachtige hoes van dicht polyester en wordt geleverd met binnenbal en handpomp.
De vluv zitbal is ontworpen met een ingenaaide bodemring om wegrollen te helpen beperken en heeft een slimme handgreep voor eenvoudig verplaatsen. Dankzij de afwerking en het rustige ontwerp past deze zitbal bureau-oplossing goed in verschillende werk- en woonomgevingen.
Gebruik je deze zitbal aan een werkplek, dan kun je de opstelling aanvullen met een monitorarm of afwisselen met een ergonomische bureaustoel.
Voor de juiste keuze van een zitbal is niet alleen je lichaamslengte belangrijk, maar ook hoe je de zitbal gebruikt (bijvoorbeeld aan een vaste of verstelbaar bureau).
De hoes van deze zitbal is gemaakt van canvasachtige, dichte polyester stof. De stof heeft een slijtvastheid van meer dan 35.000 Martindale en een stofgewicht van circa 335 g/m². De hoes is afneembaar en wasbaar op 30°C. De binnenbal is gemaakt van REACH-conform, anti-burst PVC. De draagtas is van 100% katoen en eveneens wasbaar op 30 graden.
Wil je jouw werkplek uitbreiden met een praktische en stijlvolle zitbal? De Vluv BOL LEIV zitbal 60–65 cm – Ice Blue wordt compleet geleverd met hoes, binnenbal en handpomp, zodat je direct aan de slag kunt.
Deze vluv zitbal is geschikt voor gebruik thuis en op kantoor en eenvoudig te combineren met andere ergonomische oplossingen voor je zitbal bureau werkplek.
Bestel vandaag nog jouw zitbal en voeg een veelzijdige zitoplossing toe aan je werk- of leefomgeving.
De Vluv BOL LEIV zitbal 60–65 cm – Ice Blue is een stijlvolle en praktische zitoplossing voor thuis en op kantoor. Dankzij de hoogwaardige stoffen bekleding en slimme afwerking combineert deze zitbal comfort met een moderne uitstraling. Ideaal als aanvulling op je zitbal bureau werkplek.
Opzoek naar een offerte op maat? Maak je werkplek compleet en vraag in de winkelwagen direct een persoonlijke offerte aan.
| Kleur | Ice Blue |
| Merk | Vluv |
| Diameter | 60-65 cm |
| Gewicht product | 1,7 kg |
| Materiaal | 100% polyester |
| Zithoogte | 60-65 cm |
| Inhoud | Binnenbal met hoes en hulpstukken |
| Draaggewicht | 150kg |
| Geschikt voor binnen | Ja |
| Geschikt voor buiten | Nee |
| Wasvoorschrift hoes | 30 graden |
| Overig | YKK ritssluiting, phthalate vrij PVC binnenbal |
Vraag hier gemakkelijk jouw offerte op maat aan. We nemen binnen 1 werkdag contact met je op.
Je vraagt een offerte aan voor:
Vluv BOL LEIV Zitbal 60–65 cm – Ice Blue