Het SUN-FLEX®DESKFRAME l bureau onderstel wit aluminium maakt moeiteloos zit-sta werken mogelijk. Dankzij de fluisterstille motor, stevige constructie en snelle montage creëer je in no-time een ergonomische werkplek. Ideaal voor zowel thuiswerkers als professionele kantooromgevingen.
Langdurig zitten leidt vaak tot fysieke klachten, verminderde concentratie en een daling in energieniveau. Het SUN-FLEX®DESKFRAME l bureau onderstel wit aluminium biedt een ergonomische oplossing: een elektrisch verstelbaar onderstel dat moeiteloos afwisselen tussen zitten en staan mogelijk maakt.
Met een geluidsniveau van < 30 dB, een verstelbereik van 70 tot 118 cm en een maximale draagkracht van 100 kg is dit zit sta bureau onderstel ideaal voor zowel thuiswerkers als professionele kantoorinrichtingen. Geschikt voor bureaubladen van 120 tot 180 cm breed.
Combineer dit bureau onderstel met een
ergonomische bureaustoel, een
verticale muis of een
ergonomisch toetsenbord voor een volledig gezonde werkplek.
Lees meer in onze blogs:
Bestel vandaag nog jouw SUN-FLEX®DESKFRAME l bureau onderstel wit aluminium en maak een duurzame investering in comfort en productiviteit.
Het SUN-FLEX®DESKFRAME l bureau onderstel wit aluminium maakt moeiteloos zit-sta werken mogelijk. Dankzij de fluisterstille motor, stevige constructie en snelle montage creëer je in no-time een ergonomische werkplek. Ideaal voor zowel thuiswerkers als professionele kantooromgevingen.
Opzoek naar een offerte op maat? Maak je werkplek compleet en vraag in de winkelwagen direct een persoonlijke offerte aan.
| Merk | Sun-Flex |
| Kleur | White Aluminium |
| Materiaal | Staal |
| Handbediening | Ja, standaard |
| Anti-collision | Ja, standaard |
| Hefvermogen, statisch | 100 kg |
| Hefvermogen, dynamisch | 70 kg |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal pootsegmenten | 2 |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Hoogteverstelling | 70-118 cm |
| Hoogteverstellingssnelheid | 20 mm per seconde |
| Geluidsniveau | Onder 30 decibel |
| Bediening | 2 min aan / 18 min uit (cyclustijd) |
| Flexibel bovenframe | Ja, verstelbaar van 95-150 cm |
| Diepte bovenframe | 50 cm |
| Geschikt voor tafelbladmaten | 95-180 cm |
| Diepte voeten | 58 cm |
| Gewicht | 17 kg |
| Garantie | 5 jaar |
| Certificeringen | EN 527-1:2011, EN 527-1:2011, ANSI/BIFMA X5.5-2014, IEC 61558-1:2005+A1, IEC 61558-2-16:2009+A1, EN 62321:2009, EN 60335-1:2012+A11:2014, EN 62233:2008, EN 55014-1:2006+A1:2009+A2:2011, EN 55014-2:1997+A1:2001+A2:2008, EN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013 |
Vraag hier gemakkelijk jouw offerte op maat aan. We nemen binnen 1 werkdag contact met je op.
Je vraagt een offerte aan voor:
SUN-FLEX®DESKFRAME l bureau onderstel wit aluminium